G&T Hovmantorp, väggspegel och lådmodul, 1970-tal, rödlaserad, dekor av emaljplattor, etikettmärkning.
| Avslutad | 13 Jul 2025 20:35 CEST |
| Objektsnummer | 4383190 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Glas med spricka, bruksslitage, märken.