21. GEORG JENSEN. Pillerdosa, sterling silver, Köpenhamn 1900-tal. Modell nr 78 H.
| Avslutad | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 21 |
| Objektsnummer | 2449244 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.