10. KILIAN CHRISTOFFER ZOLL. Ljusterfiske, olja på duk.
| Avslutad | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 10 |
| Objektsnummer | 2428083 |
| Klubbat belopp | 3 300 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre krackelyrer.