ENRICO BAJ. Färglitografi, signerad och numrerad 113/250.
| Avslutad | 21 Aug 2025 20:37 CEST |
| Objektsnummer | 4378910 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4378910 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.