TORD BJÖRKLUND. "Polhem", Soffa, Ikea, 1980-tal. Skinn och böjträ.
| Avslutad | 01 Jul 2025 19:16 CEST |
| Objektsnummer | 4377213 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, doft av rök, saknar 1 st krysstag, märken och repor.