OLLI MIETTINEN. "Från Diakonissa anstalten", signerad samt daterad -34, olja på duk.
| Avslutad | 04 Aug 2025 21:08 CEST |
| Objektsnummer | 4369283 |
| Klubbat belopp | 2 800 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4369283 |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.