SAVONETTE, 14K guld, 1900-talets första del.
| Avslutad | 23 Jul 2025 15:34 CEST |
| Objektsnummer | 4367984 |
| Klubbat belopp | 4 566 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage, boett med bucklor, urtavla med märke. Löst glas och monogramgravyr.