PABLO PICASSO. Efter, "Faune et Femme Nue"signerad och numrerad 30/30.
| Avslutad | 21 Aug 2025 19:43 CEST |
| Objektsnummer | 4367370 |
| Klubbat belopp | 1 302 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4367370 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.