SALVADOR DALÍ. "Love is Like a Gypsy" ur "Carmen", litografi.
| Avslutad | 29 Jun 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4366763 |
| Klubbat belopp | 7 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ram med slitage
Något gulnad, minimala kryp bakom glas.