BRUNO MATHSSON. Fåtölj med fotpall, "Pernilla" skinn, för DUX.
| Avslutad | 29 Jun 2025 12:59 CEST |
| Objektsnummer | 4361141 |
| Klubbat belopp | 5 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, repor och märken, fläckar och skador på klädsel. Skada stropp till nackkudde.