BÄNK, stomme i björk, något böjd form, 1900-talets slut.
| Avslutad | 26 Jun 2025 10:22 CEST |
| Objektsnummer | 4361098 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, limmrester, senare skrift på undersidan av skivan, träsprickor.