ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987). Mölle hamn, olja på duk.
| Avslutad | 21 Jun 2025 19:43 CEST |
| Objektsnummer | 4357385 |
| Klubbat belopp | 5 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Duklagning samt krackeleringar.
| Objektsnummer | 4357385 |
| Slutar om | Avslutad |