SKRIVBORD, 1930-tal, betsad björk med svärtad skiva. Låda och skåpdel med inredning av lådor.
| Avslutad | 21 Aug 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4355741 |
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fanerskador och- släpp, märken, slitage. Bakstycket av skåpdelen saknas.