UFO, frackur, 14K guld, Schweiz, 1900-tal.
| Avslutad | 24 Jul 2025 13:05 CEST |
| Objektsnummer | 4354956 |
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och monogramgravyr.