LINDA HEDMAN. olja på duk, motiv med par sittande på en bänk, signerad Linda samt daterad 65.
| Avslutad | 20 Jun 2025 10:13 CEST |
| Objektsnummer | 4354217 |
| Klubbat belopp | 2 260 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.