ANDREAS HANSEN. Skrivbord, körsbärsfanér, Hadsten träindustri, Danmark, etikettmärkt, 1990-tal.
| Avslutad | 16 Jun 2025 14:29 CEST |
| Objektsnummer | 4352340 |
| Klubbat belopp | 10 431 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor och märken.