PENSELVASER, 1 par, bemålad med figurer och kalligrafi, porslin, Kina, 1800/1900-tal.
| Avslutad | 12 Jun 2025 20:56 CEST |
| Objektsnummer | 4342286 |
| Klubbat belopp | 2 111 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4342286 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.