SKULPTUR, 1900-talets första hälft, i form av älg, klädd med skinn.
| Avslutad | 01 Jul 2025 22:23 CEST |
| Objektsnummer | 4333572 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, smärre skador och nötningar.
| Objektsnummer | 4333572 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |