ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet - Blue Fluted Full Lace", 9 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets andra hälft, helblonde.
| Avslutad | 03 Jul 2025 17:54 CEST |
| Objektsnummer | 4332350 |
| Klubbat belopp | 9 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage, en såsskål med nagg.