16. HÖRNSKÅP, gustavianskt, 1700-talets slut/omkring 1800.
| Avslutad | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 16 |
| Objektsnummer | 2521126 |
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvisa skador, skrapmärken, krönet något kortat
Nyckel/nycklar finns.