364. RING, platina, 1 gammalslipad diamant, ca 3,42 ct, kvalitet LY/VVS, ostämplad.
| Avslutad | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 364 |
| Objektsnummer | 2496803 |
| Klubbat belopp | 250 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Kulett, gördel med mindre nagg.