203. ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, 486 x 417 cm.
| Avslutad | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 203 |
| Objektsnummer | 2393900 |
| Klubbat belopp | 65 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lagningar, fläckar, partier med slitage.