ROY LICHTENSTEIN. EFTER. "As I opened fire", triptyk, offsetlitografier, tryckta för Stedelijk Museum, Amsterdam.
| Avslutad | 28 Jun 2025 17:37 CEST |
| Objektsnummer | 4329034 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Mindre ytslitage.