TERENCE WOODGATE. "Tactile", sideboard, Punt Mobler, valnöt, vitlackerade fronter, lådor, hyllplan.
| Avslutad | 23 Jul 2025 19:46 CEST |
| Objektsnummer | 4310823 |
| Klubbat belopp | 8 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fanerskador kanter, topp med smärre märken och repa.