RING, 18 k guld, med röd ädelsten, flankerad av två vita ädelstenar, otydliga stämplar.
| Avslutad | 13 Jun 2025 17:14 CEST |
| Objektsnummer | 4305256 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4305256 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre bruksslitage.