BRÖLLOPSPUMPS samt HANDSKAR, 1 + 1 par, skor i siden och bijoux dekor, Herkules, Malmö, handskar i skinn, 1940-tal.
| Avslutad | 25 Jun 2025 18:42 CEST |
| Objektsnummer | 4302087 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, skor med lagning samt skadat spänne.