KARL AXEL PEHRSON. (10 st) Exotiska växter, färglitografier, signerade och numrerade 116/285.
| Avslutad | 28 May 2025 16:15 CEST |
| Objektsnummer | 4296488 |
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerade ur ram.