HARALD WIBERG. Skål, glas, Kosta, signerad och daterad 1980.
| Avslutad | 21 Aug 2025 19:41 CEST |
| Objektsnummer | 4294108 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Monter med skador.
| Objektsnummer | 4294108 |
| Slutar om | Avslutad |