FÅTÖLJ, Sengustavianskt Stockholmsarbete, signerad I.H.S (Johan Hammarström, mästare i Stockholm 1794-1812), träskuren dekor, klädda armlän, bemålad, svängda fötter.
| Avslutad | 31 May 2025 16:21 CEST |
| Objektsnummer | 4292012 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, renoverad/kompletterad, textil med ställvis skador.