10. JOSEF FRANK. Bokhyllor, 4 delar, Svenskt Tenn, modellnummer 2225. varav en del med vitrin.
| Avslutad | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 10 |
| Objektsnummer | 2488566 |
| Klubbat belopp | 105 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, mindre skador
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
Nyckel/nycklar finns.