24. JOSEF FRANK OCH ESTRID ERICSON. Burk med lock, Firma Svenskt Tenn. modellnummer 2599, förgylld metall, lockknopp i slipad sten och mässing.
| Avslutad | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 24 |
| Objektsnummer | 2481650 |
| Klubbat belopp | 11 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Mindre slitage
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se.