STOLAR, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, skuren dekor, stoppad sits, svart läderklädsel.
| Avslutad | 14 May 2025 17:03 CEST |
| Objektsnummer | 4278788 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4278788 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.