JULGRANSPRYDNADER, 23 st, 1940/50-tal, glas, föreställande kottar, valnötter, hallon, ekollon.
| Avslutad | 23 Aug 2025 17:45 CEST |
| Objektsnummer | 4269808 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, mynningar med nagg.