BRUNO MATHSSON. Fåtölj med pall, "Pernilla", fåtölj, DUX, stoppad, med klädsel i skinn, bränn- och brickmärkt.
| Avslutad | 12 May 2025 10:49 CEST |
| Objektsnummer | 4269022 |
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 st lagning på baksida.