VÄGG- / BORDSLAMPA, Valinte Oy, 1900-talets mitt.
| Avslutad | 15 May 2025 20:15 CEST |
| Objektsnummer | 4268473 |
| Klubbat belopp | 242 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage, senare lampskärmar.
| Objektsnummer | 4268473 |
| Klubbat belopp | 242 EUR |
| Slutar om | Avslutad |