BROSCHER, 10 st., varav en stämplad Atelje Minowa, Etsuko Minowa, Stockholm 1981, HALSBAND, 7 st., ARMBAND, FIBULA, silver, bl a med markasiter.
| Avslutad | 17 Jul 2025 19:36 CEST |
| Objektsnummer | 4266172 |
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.