BOKHYLLA, teakfanér med bakstycke i betsad björk, 1900-tal, flyttbara hyllplan.
| Avslutad | 19 May 2025 21:46 CEST |
| Objektsnummer | 4265352 |
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, ovansida med fläckar.