KARL-ERIK EKSELIUS. Arbetsstol, "Mondo", skinn, alumunium, på hjul.
| Avslutad | 07 May 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4259021 |
| Klubbat belopp | 2 773 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, skinn med ställvis hårt slitage och repor, en knapp saknas.