SKRIVSTÄLL, silver, kristall, A. Halberdstadt, Köpenhamn, Danmark, 1800-talets slut.
| Avslutad | 15 May 2025 10:56 CEST |
| Objektsnummer | 4257857 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage, intryckning.
| Objektsnummer | 4257857 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |