SOFFA. 1900/2000-tal, textil klädsel, blommigt mönster, Engen.
| Avslutad | 15 May 2025 21:34 CEST |
| Objektsnummer | 4255708 |
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4255708 |
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Slutar om | Avslutad |