RÖLAKAN, "Korall", Erik Lundberg, Vävaregården Eringsboda, ca 240x170 cm.
| Avslutad | 03 May 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4254123 |
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage på franskanter, lagning på ena kortsidan.