OMEGA, armbandsur, DeVille, stål, 1970-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:24 CEST |
| Objektsnummer | 4254008 |
| Klubbat belopp | 2 660 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och urtavla med smärre patina.