PIERCE, armbandsur, stål och krom, 1950-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:19 CEST |
| Objektsnummer | 4253550 |
| Klubbat belopp | 6 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Obetydligt slitage.