OMEGA, armbandsur, Constellation, guld och stål, 1960-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:17 CEST |
| Objektsnummer | 4253404 |
| Klubbat belopp | 11 960 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och urtavla med stiftlagning.