OMEGA, armbandsur, doublé, 1960-tal.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:15 CEST |
| Objektsnummer | 4252731 |
| Klubbat belopp | 3 782 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage, bucklor och senare krona.