ACTUA, armbandsur, kronograf, 18K guld, Genève, 1900-talets mitt.
| Avslutad | 26 Jul 2025 18:07 CEST |
| Objektsnummer | 4251479 |
| Klubbat belopp | 6 007 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.