OCTAVIA, fickur, silver, Schweiz, 1920-tal.
| Avslutad | 22 Sep 2025 22:09 CEST |
| Objektsnummer | 4241062 |
| Klubbat belopp | 1 109 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Smärre bruksslitage.