RAGUSKEDAR 2 st och POTATISKSKED, silver, 1800-/1900-tal, Sverige, Danmark.
| Avslutad | 10 May 2025 20:25 CEST |
| Objektsnummer | 4238347 |
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Slitage, smärre skada på ragusked 30,5 cm, gravyrer.