PEHR & ADOLF ZETHELIUS, skedar, 1 par, förgyllt 154 cmsilver, Stockholm 1803 & 1812.
| Avslutad | 28 Apr 2025 10:51 CEST |
| Objektsnummer | 4237475 |
| Klubbat belopp | 2 055 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4237475 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.