ALTSAXOFON, Dolnet, Paris, "Bel Air", 1950-talets andra hälft, lackerad mässing, med hårt fodral samt gigbag.
| Avslutad | 26 Apr 2025 18:39 CEST |
| Objektsnummer | 4230986 |
| Klubbat belopp | 2 431 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, krackelerad lack, pads ställvist torra behov av service, mindre buckla klockans sida.